KADRY I PŁACE

Obsługa kadrowo - płacowa firmy

Profesjonalnie prowadzony, doświadczony dział kadr i płac to duża dogodność zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Oprócz naliczania wynagrodzeń i sporządzania deklaracji do ZUS wyręczymy Państwa we wszelkich obowiązkach związanych z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.

Depositphotos_26406703_original

KADRY I PŁACE - MIESIĘCZNA OBSŁUGA

MIESIĘCZNA OBSŁUGA KADROWA

MIESIĘCZNA OBSŁUGA KADROWA

Co miesiąc przygotujemy listy płac, oraz w przypadku innych umów - rachunki. Wysyłamy również comiesięczne oraz coroczne deklaracje wymagane przez urzędy skarbowe oraz ZUS. Na bieżąco informujemy właściciela firmy jakich płatności i w jakim terminie powinien dokonać.

OBSŁUGA SP. Z O.O.

OBSŁUGA SP. Z O.O.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z kadrami, płacami oraz prawem pracy. W trosce o rozwój spółki przygotujemy dokumenty potrzebne do zatrudnienia. Pokierujemy też w kwestiach formalnych związanych z ich wypełnieniem i ewentualnymi zaświadczeniami dla pracowników. Obsługa spółki to także konstrukcja i kompletowanie wszystkich potrzebnych dokumentów dotyczących pracownika.

DORDZTWO I WSPARCIE PODCZAS KONTROLI

DORDZTWO I WSPARCIE PODCZAS KONTROLI

Firmy mające realne wsparcie prawnicze nawet w drobnych sprawach wykazują się dużą przewagą na rynku. Przede wszystkim są one dobrze zabezpieczone, mają mocniejszą pozycję w przypadku negocjacji i korespondencji. Ta forma doradztwa odznacza się szczególnie wymierną skutecznością, zwłaszcza w przypadku kontroli.

Zatrudniasz pracowników?

To dla nas żaden problem! Doradzimy na jakiej umowie powinien być zatrudniony pracownik wykonujący daną pracę. Jesteśmy na bieżąco z kodeksem w pracy dzięki czemu możemy w każdej chwili udzielić niezbędnych informacji.

  Usługi kadrowe i płacowe dla Twojej firmy?

  Zapytaj o wycenę!

  3 kroki do podjęcia współpracy

  1. Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się Twoimi usługami księgowymi i administracyjnymi, tak, abyś Ty skupił się na rozwijaniu firmy.
  2. Przygotujemy wycenę. Ofertę według Twojego zapotrzebowania dopasujemy indywidualnie.
  3. A kiedy już podpiszemy umowę współpracy, przestaniesz martwić się księgowością swojej działalności!