KSIĘGOWOŚĆ DLA SPÓŁEK Z O.O.

Obsługa księgowa dla spółek z o.o.

Fincorp oferuje kompleksową i pełną obsługę księgową dla spółek z o.o. Współpracujemy zarówno z dużymi jak i małymi spółkami, pomagając im w spełnianiu wymogów rachunkowych oraz podatkowych.

Wspieramy klientów w poruszaniu się w złożonym środowisku handlu międzynarodowego poprzez pomoc w zachowaniu zgodności z różnymi przepisami, standardami oraz wymogami obowiązującymi w kraju.

Depositphotos_153978702_original

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ SPÓŁKI Z O.O.

WYPROWADZANIE ZALEGŁOŚCI

WYPROWADZANIE ZALEGŁOŚCI

Na podstawie zaksięgowanych dotychczas transakcji, przetwarzamy informacje potrzebne do wprowadzenia zaległości w celu określenia pozycji finansowej przedsiębiorstwa i sporządzenia niezbędnych raportów. To niezwykle ważny element w procesie podejmowania racjonalnych decyzji dotyczących finansów.

OBSŁUGA BIĘŻĄCA SPÓŁKI Z O.O.

OBSŁUGA BIĘŻĄCA SPÓŁKI Z O.O.

Niezależnie od sposobu prowadzenia procesów księgowych w Państwa spółce, sukces zależy od właściwej, rzetelnej i kompleksowej obsługi. Oferujemy więc prowadzenie pełnej księgowości w oparciu o oczekiwania i potrzeby spółki.

KADRY I PŁACE

KADRY I PŁACE

Profesjonalnie prowadzony, doświadczony dział kadr i płac to duża dogodność zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Swoją pracą wyręczymy Państwa we wszelkich obowiązkach związanych z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej. Zatroszczymy się o finanse Państwa firmy, tak aby problemy nieterminowych płatności nie miały miejsca. 

Pełna księgowość dla spółki z o.o.

Prowadzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, to doskonała i niezależna forma realizacji swoich celów zawodowych. Na sprawne kierowanie spółką z o.o. składa się również profesjonalna obsługa księgowa w formie prowadzenia tzw. pełnej księgowości spółki z o.o.

Księgowość spółki z o.o. wymaga fachowej obsługi. Z nami zyskasz pełną, kompleksową opiekę finansową. Zaufaj nam, a księgowość Twojej firmy znajdzie się w rękach prawdziwych specjalistów.

Założenie nowej spółki z o.o.?

Oferujemy profesjonalną pomoc podczas całego procesu rejestracji spółek oszczędzając Państwa czas i pieniądze. Ponadto gwarantujemy poprawne wykonanie wszelkich czynności rejestracyjnych. Formularze są przez nas sporządzane rzetelnie oraz pieczołowicie sprawdzane, aby proces założenia spółki przebiegał bezbłędnie i bezproblemowo.

Po założeniu spółki z o.o. poprowadzimy także pełną obsługę księgową.

  Księgowość dla Twojej spółki z o.o.?

  Zapytaj o cenę pełnej księgowości!

  3 kroki do podjęcia współpracy

  1. Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się Twoimi usługami księgowymi i administracyjnymi, tak, abyś Ty skupił się na rozwijaniu spółki.
  2. Przygotujemy wycenę. Ofertę według Twojego zapotrzebowania dopasujemy indywidualnie.
  3. A kiedy już podpiszemy umowę współpracy, przestaniesz martwić się księgowością swojej spółki!