KSIĘGOWOŚĆ DLA DZIAŁALNOŚCI GODPODARCZYCH

Obsługa księgowa dla działalności gospodarczych

Fincorp jest biurem mającym na celu zapewnienie Państwu komfortu
i bezpieczeństwa związanego z obsługą księgową działalności gospodarczej. Jesteśmy dla naszych klientów solidnym, rzetelnym i wiarygodnym partnerem biznesowym służącym swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w świadczeniu najwyższych standardów rachunkowości.

Depositphotos_68445349_original

PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI DLA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZYCH

ZESTAWIENIA I REJESTRY

ZESTAWIENIA I REJESTRY

Prowadzenie księgowości w działalności gospodarczej gwarantuje ich rozwój i pozycję na rynku. Oferujemy całościowe rozwiązania księgowe i obsługę finansową dla Twojej firmy. Z nami możesz być pewien, że finanse Twojej firmy są pod opieką profesjonalnego zespołu księgowych dbającego o każdy szczegół w zestawieniach i rejestrach.

RAPORTY PODATKOWE

RAPORTY PODATKOWE

W pierwszej kolejności działalność gospodarcza powinna być zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. W ten sposób każdy przedsiębiorca rozpoczyna swoją przygodę z urzędem skarbowym. Przygotowanym przez nas rozwiązaniem jest pakiet usług dotyczących raportowania podatkowego, dzięki którym bez problemu dokonasz rozliczenia działalności gospodarczej, zyskasz opiekę finansową najlepszych specjalistów w branży i już nigdy nie będziesz martwił się o finanse własnej firmy.

PRZEKAZYWANIE DANYCH DO ZUS

PRZEKAZYWANIE DANYCH DO ZUS

Naszym klientom zapewniamy dedykowaną osobę, która koordynuje przekazywanie danych do ZUS oraz zapewnia czytelną, zrozumiałą komunikację między firmą a Zakładem. Dzięki temu klient może zadbać o szczegóły i skoncentrować na tym, co naprawdę ważne.

Księgowość dla firmy

Prowadzenie działalności gospodarczej, to doskonała i niezależna forma realizacji swoich celów zawodowych. Na sprawne kierowanie działalnością składa się również obsługa księgowa. Księgowość takiego przedsiębiorstwa wymaga fachowej obsługi. Z nami zyskasz pełną, kompleksową opiekę finansową. Zaufaj nam, a  księgowość Twojej firmy znajdzie się w rękach prawdziwych specjalistów.

Chcesz założyć działalność?

Oferujemy profesjonalną pomoc podczas procesu rejestracji działalności gospodarczej oszczędzając Państwa czas i pieniądze. Gwarantujemy poprawne wykonanie wszelkich czynności rejestracyjnych. Formularze są przez nas sporządzane rzetelnie oraz dokładnie sprawdzane, aby proces założenia działalności przebiegał bezproblemowo.

  Księgowość dla Twojej firmy?

  Zapytaj o wycenę!

  3 kroki do podjęcia współpracy

  1. Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się Twoimi usługami księgowymi i administracyjnymi, tak, abyś Ty skupił się na rozwijaniu firmy.
  2. Przygotujemy wycenę. Ofertę według Twojego zapotrzebowania dopasujemy indywidualnie.
  3. A kiedy już podpiszemy umowę współpracy, przestaniesz martwić się księgowością swojej działalności!